Tehnoloģija ir brīnišķīga. Tehnoloģija ne tikai sniedz mums iespējas izklaidēt un informēt sev, tehnoloģija var būt arī ļoti noderīga. Viens no veidiem, kā tehnoloģija var būt noderīga jūsu dzīvē, palīdzot jums ietaupīt vairāk naudas.

Ir vairākas atdzist lietotnes un tīmekļa vietnes, kuru mērķis ir palīdzēt ietaupīt vairāk naudas. Šeit ir 10 vietas, kur meklēt palīdzību, ietaupot vairāk naudas:

1. Saglabāt

SaveUp atspoguļo naudas ietaupījumu, kas vērsts pret parāda samazināšanu vai citiem mērķiem. Izmantojot SaveUp, jūs savienojat savus finanšu kontus un pēc tam meklējat veidus, kā ietaupīt naudu. Ietaupot naudu, jūs saņemat atlīdzības - ieskaitot iespēju uz lielu džekpotu. Tomēr apzināties, ka jūs nevarat kontrolēt savu kontu no SaveUp. Tas ir tikai patiešām jautrs veids, kā iedrošināt jūs plānot uz priekšu un ietaupīt vairāk naudas.

2. Onavo

Ja jūs meklējat izdomāt, kā katru mēnesi paplašināt tālruņa datu plānu, Onavo ir ceļš. Šī lietotne palīdz jums saspiest savus datus un palīdz jums identificēt savus lielākos datus. Izmantojot Onavo, jūs varat samazināt datu izmaksas un iegūt vislabāko veiktspēju no viedā tālruņa.

3. BillGuard

Vai jūs saņemat labāko piedāvājumu par saviem pakalpojumiem? Vai jūs varētu maksāt mazāk, darot kaut ko citu? Un kas par slēptajām maksām? BillGuard palīdz identificēt pelēkās izmaksas, kas var būt jūsu rēķinā, lai tos varētu noņemt. Tas arī palīdz salīdzināt dažādu pakalpojumu tarifus. Jūs varat ietaupīt naudu, kad jums ir nepieciešamās zināšanas, lai efektīvi salīdzinātu iepirkšanos.

4. FlexScore

FlexScore tīmekļa vietne palīdz jums noskaidrot, kā jūs varat uzlabot savas finanses kopumā. Pēc profila aizpildīšanas varat pārbaudīt dažādu finanšu lēmumu rezultātus. Tas ir lielisks veids, kā iegūt padziļinātu izpratni par to, kur jūs esat ar savām finansēm, un ko jūs varat darīt, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli.

5. Skype

Man jau sen ir patīkami izmantot Skype. Man nācās intervēt cilvēkus valstīs visā pasaulē, un Skype padara to daudz lētāks. Izmantojot Skype, zvanot uz Ķīnu ir daudz lētāk nekā tradicionālos līdzekļus. Neatkarīgi no tā, vai jūs zvanāt pa valsti vai visā pasaulē, jūs varat ietaupīt naudu, kad izmantojat Skype, it īpaši, ja starptautiskais zvans ir tas, ko jūs bieži darāt.

6. ShopSavvy

Varat izmantot svītrkoda skenēšanas lietotni ShopSavvy, lai palīdzētu jums atrast vislabākās pieejamās cenas. Izlemiet, vai jums vajadzētu iegādāties veikalā vai tiešsaistē. Varat arī lietotni lietotnē, lai saglabātu noteiktus vienumus sarakstā, un pēc tam skatīties tos par cenu samazināšanu. Saņemiet brīdinājumus, kad preces ir acis par cenas kritumu. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt, ka jūs saņemat vislabāko cenu.

7. Kayak

Tas ir ceļojumu apkopotājs, kas apkopo datus nākamajā līmenī, apkopojot apkopotājus. Izmantojot Kayak palīdzību, jūs varat atrast vislabākās cenas par aviobiļešu cenām, viesnīcām, nomas automašīnām, kruīziem un citiem. Atrodiet labākos piedāvājumus pēc galamērķa, vai arī kopā ar visu Kayak palīdzību visai atpūtai samaziniet.

8. Pārtikas IQ

Izmantojiet Pārtikas IQ, lai katru nedēļu ietaupītu savus pārtikas preču veikalus. Ir ne tikai svītrkodu skenēšanas iespējas, bet jūs varat izveidot sarakstu, pamatojoties uz jūsu visvairāk nopirktajiem pārtikas produktiem. Pārtikas IQ arī apvieno kuponus, tāpēc ātri un viegli ir saskaņot to, kas ir jūsu sarakstā, izmantojot ciparu kuponus. Jūs varat kopīgot savu sarakstu ar citiem, kārtot pirkumu sarakstu ar eju (samazināt impulsa pirkšanu traucējošo dēļ) un daudz ko citu. Lielisks veids, kā pārvaldīt maltītes plānu.

9. RetailMeNot

Tas ir viens no pircēja labākajiem draugiem. Ar RetailMeNot jūs varat piekļūt darījumiem un kuponiem jūsu mīļākie mazumtirgotāji. Jūs varat saņemt atlaides, un jūs tiekat brīdināts par tuvākajām akcijām, tādēļ jums nav garām par darījumu, ko varat izmantot. RetailMeNot ļauj viegli salīdzināt veikalu un baudīt atlaides par lietām, kuras jūs jebkurā gadījumā iegādājaties.

10. GasBuddy

Ja jūs vēlaties iegūt zemāko cenu par gāzi, GasBuddy var palīdzēt. Šī lietotne palīdz jums noskaidrot, kur ir viszemākā gāzes cena, un pēc tam izmantojiet šo informāciju, lai ietaupītu naudu. Šī lietojumprogramma darbojas neatkarīgi no tā, vai esat iesaistījies regulārajā ceļojumā vai esat ārpus pilsētas. Tas ir lielisks ieguvums, ja atrodaties garajā ceļojumā.

Komentāri Par Vietnē:

Noderīga Informācija Jul 02 2020