Vasaras izklaide var būt lēta

Augusts ir gandrīz beidzies, un tas nozīmē, ka, ja jūs esat ziemeļu klimatā, ir aptuveni divi labie vasaras mēneši. Uzlieciet to uz augšu pirms aukstuma un sniega, un nožēlu, ka nāk ar to, lai nespēju nokļūt ārā un priecāties, kamēr jums bija iespēja.

Diemžēl daudzas tradicionālās āra vasaras aktivitātes patiešām var iekļūt jūsu izklaides budžetā. Golfa kārta, diena atrakciju parkā, ballparkas un āra koncerti var būt no $ 50- $ 100 vienai personai. Un, izņemot gājienu vai sēžot uz jūsu verandas, nav īsti nekādas patiesi "brīvas" lietas, kas jādara, kad jūs veicat transporta izmaksas.

Bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat būt jautri.

Šeit ir saraksts ar 10 brīvdabas vasaras aktivitātēm, kas maksās jums ne vairāk kā 10 ASV dolārus. Daudzi no tiem jūs, iespējams, esat izdarījuši kādā brīdī, bet, iespējams, aizmirsuši, cik lēti un jautri viņi patiešām bija.

1. Pick ogas

U-Pick ogu saimniecības ir lieliskas. Jūs saņemat nogatavojušās ogas tieši no vīnogulāju daudzuma par 25-50% no tā, ko vēlaties maksāt veikalā, jūs atbalstat vietējo saimniecību, un jūs varat jautri to darīt. Divi padomi: valkāt moskītu tīklu vai radīt kļūdu izsmidzināšanu (es esmu ēdis dzīvu pēdējā reizē, kad es to izdarīju), un mēģiniet atrast vietējo saimniecību, kas neuzsmidzina insekticīdu savās ogas.

Kopējās izmaksas: $ 9 par 3 kv

2. Suņu parks!

Ja jums ir suns (un pat ja jums nav), suņu parks var radīt lētas izklaides stundas un socializēties - ar cilvēkiem un suņiem. Ja vien jums nav super-pakļāvīgs suns, kurš vienmēr kļūst sita vai agresīvs suns, kurš vienmēr cīnās pret citiem, ir grūti pamest suņu parku bez laba laika. Vienkārši pārliecinieties, lai jūs iegūtu daudz aukstā ūdens, lai jūsu suns būtu hidratēts un atdzesēts, kā arī cepšanas soma (vai trīs).

Kopējās izmaksas: bez maksas

3. Potluck BBQ

Uzaiciniet savus draugus vai kaimiņus uz backyard BBQ. Ja esat uzņēmēja, iegādājieties karsto suņu un burgeru naudu par 10 dolāriem un izmantojiet Google dokumentus, lai izveidotu sadarbības pierakstīšanās lapu, kurā būtu iekļauts saraksts ar informāciju, ko lietotāji var izvēlēties, lai jums būtu viss.

Kopējās izmaksas: 10 ASV dolāri

4. Fly Kite

Ja jūs esat nožņaugts, rūgti pieaugušais, tas var izklausīties smieklīgi. Ja jūs neesat, tas nozīmē, ka tev ir kaut kas, kad tev rodas lēts 7 dolārtelis, kuru jūs nopirka no Meijer vai Wal-Mart pirmoreiz.

Kopējās izmaksas: 7 USD par lētu cenu

5. Bike Ride

Laba braukšana ar velosipēdu uz kartes, kurā jūs neesat iztērējis, nekad nav bijis tik ilgi, kamēr tas ir iztērēts. Nesen esmu atkārtoti atklājis mīlestību uz velosipēdu kā transporta līdzekli uz darbu un no tā. Jaunas vietas, šīs nodarbības un laba sviedra izveidošana ir lielisks veids, kā pavadīt nedēļas nogales pēcpusdienā vasarā.

Kopējās izmaksas: bez maksas, atņemot velosipēda nolietojumu

6. High School Football Game

Drīzumā tiks uzsākts vidusskolas futbols, un vai jūs nesen beidzējāt vai nav, ir diezgan laba piektdienas vakara izklaide par lētu cenu (ja jums patīk futbola spēle). Esiet uzmanīgi, lai gan šie 4 dolāru glāzes sodas tiešām saņems ya.

Kopējās izmaksas: $ 10 / biļetes pāri

7. Peldieties Kopienas baseinā

Ne katrai kopienai ir viena, bet tās, kas var nodrošināt jautrības dienu. Mana pilsēta ir 50 metru apļa pludmale ar ūdens slaidu. Pieņemšana pieaugušajiem ir 4 USD / katrs, bet bērni 3 un jaunāki par brīvu. Neaizmirstiet savu dvieli, saulesbrilles un saules aizsarglīdzekļus!

Kopējās izmaksas: $ 8 / pāri

8. Pastaigājiet suņu vai komfortu kaķus savā vietējā humānā sabiedrībā

Pirms mēs atvedām mājās mūsu brīnišķīgo pīļu atkārtotāju no mūsu vietējās humānās sabiedrības, mana sieva un es brīvprātīgi suns staigājam katru nedēļas nogali apmēram gadu. Tas bija lielisks veids, kā palikt formā, justies labi par sevi un dot dzīvniekiem pagaidu kavēšanos no viņu stresa situācijas. Lielākajai daļai patvērumu ir arī "kaķis comforting" (iedomājieties, ka ir kaķis patversmē pilns izsalcis, riešanas, stressed suņiem).

Kopējās izmaksas: bez maksas

9. Vīna pudele Sunset

Es neaizmeklēju, lai atvērtu alkohola konteineru, bet, ja jums nav skatu no jūsu pagalma, jums ir jāiet kaut kur, vai ne? Vienkārši pārliecinieties, ka jums ir veids, kā droši nokļūt mājās.

Kopējās izmaksas: $ 6- $ 10 par pienācīgu pudeli

10. Izveidojiet māju

Cilvēces birojs vienmēr meklē papildu brīvprātīgos, lai palīdzētu veidot mājas. To darot, jūs demonstrējat labu gribu jūsu sabiedrībā, izejot ārā un satikties ar citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kā arī apgūstot vai uzlabojot dažas diezgan ērtas prasmes.

Kopējās izmaksas: 3 dolāri par labu darba cimdu pāru

Kādas lētas vasaras brīvdienas esat paveicis šovasar?

Komentāri Par Vietnē: