Izmantojot šos budžetam labvēlīgus uzglabāšanas risinājumus, pārveidojiet savu mazo māju stilā.

Maza telpa iedzīvotāji, savāc "kārtā. Pēdējo divu gadu laikā mana kvadrātveida kadrus ir sagriezis gabaliņos, kubiņos sagriezis un ieliec tās bijušās krāšņumā. Pateicoties dažiem soļiem (un izdevīgākiem) klimatam, esmu izgājis no 2000+ kvadrātpēdas (ieskaitot pilnu pagrabstāvu) līdz pat 1,200 metriem, kad ir redzama vieta, kur glabāt.

Vai pat neļaujiet man uzsākt to, ko tas ir paveicis manā skapja situācijā.

Tas viss, lai teiktu, ka, ja runa ir par nelielu kosmosa darbu, es zinu, par ko es runāju. Karmā mēģinot to pārskaitīt uz priekšu (un palielināt manu kvadrātveida kadrus nākamajā dzīvē), es domāju, ka es ņemšu brīdi, lai dalītos daži no padomiem un triku, ko esmu iemācījies, izmantojot izmēģinājumu, kļūdu un neapmierinātību, lai saglabātu mana māja pārvēršas par nepareizu jucekli.

1. Lietderīgais grozs

Komunālie ratiņi ir nopietni sadzīves darbarīki - tie ir ideāli piemēroti glabāšanai, var dubultot kā gala galdi un bieži vien ir riteņos, tādēļ tos var pārvietot uz visu ballīti. IKEA Raskog grozs ir klasisks, kas ir iemīļots stila emuāru autori.

Un, lai gan šī mazā bāra grozs no CB2 pārtrauc mūsu 100 ASV dolāru budžetu, tā iegūst galvenos punktus par to, ka tie ir pārklāti, tāpēc jūsu brilles un alkoholiskie dzērieni tiek paslēpti (un tie ir mazāk pakļauti putekļu uzkrāšanai). Ielieciet lakotu paplāti uz augšu uz korāļu traucējumiem.

2. Aitādas skaliņi

Pārlūkojiet jebkuru mūsdienu interjera žurnālu, un jūs redzēsiet aitādas mest kaut kur mājā. Un labs iemesls: tie ir vienkārši un lēti veids, kā pievienot gandrīz jebkuru vietu. Ieduriet vienu pie sava biroja krēsla, pārklāj to gultas pamatnē, dīvāna rokā vai mīļākā krēsla aizmugurē. Es pat likts uz suns gultas, lai tas izskatās mazliet fancy.

3. Pufas un grīdas spilveni

Ja jūs dzīvojat nelielā telpā, sēdekļi var būt par piemaksu. Man patīk būt maz poufs vai grīdas spilveni uz rokām, lai ekspromtu tūri. Biežāk nekā nē, viņi sēdvietas viesi cīnās visvairāk. Ja tos neizmanto, tos var viegli nogludināt zem galda vai sakraut stūrī.

4. Spoguļi

Jebkurš dizaina ķēms jums pateiks, ka mazās telpās spoguļi ir jūsu labākais draugs; viņi vienkārši veido vietu, kas uzreiz kļūst vieglāka un atvērtāka. Sajauciet dažus ar dekorētiem rāmjiem galerijas sienā, pakārt vienu šaurā koridorā vai noliec grīdas garuma spoguli tumšā stūrī, lai padarītu zibspuldzes lietas.

5. Peldošais plaukts

Peldošie plaukti, iespējams, ir mans iecienītākais izgudrojums maza izmēra starplikām. Instalējiet vienu ieejas vietā, lai atdalītu atslēgas un pastu, vai arī izmantojiet tos, lai izmantotu vēl vienu iecienītu mazo telpu triku no raktuvēm: ritiniet vertikāli. Pielāgojiet plauktus gar telpas plauktiem pa istabu perimetru, lai turētu grāmatas, un jūs uzreiz ieguva uzglabāšanu un saglabājat nenovērtējamu platību.

6. Potted plants

Lai gan tas var likties pretintuitīvs, lai pievienotu traucējumus, podveida koka vai augu ievietošana maisījumā var uzreiz padarīt mazu telpu justies siltākiem un vairāk velk kopā. Tallish augi arī ir lielisks risinājums neērtām vietām ar tukšām sienas telpām, jūs nevarat pilnībā saprast, ko ar to darīt.

7. Iesaiņotie grozi

Elegants, mazais izlietotais grozs slēpj visu veidu grēkus - kaut ko no apaviem līdz pastmarkām. Nogrūstot grozu komplektu zem kafijas galda vai stenda, vai arī eleganti ielieciet pāris neizmantotā stūrī.

8. Klasisks soliņš

Es esmu robežsargs evaņģēlists. Pirms 15 gadiem nopirkušu veco grūtībās nonākušo koka stendu, un pirms tam es nevarēju pateikt to dzīves ciklu skaitu, kas dzīvojuši kopš manis atnākšanas. Tas ir bijis manā ieejā un pie mana ēdamgalda, kas atrodas pie manas gultas pamatnes, un pat izmantoja kā gudru veidu, kā paslēpties pāris krātuves kastēs pārpildītajā viesistabā. Izvēlieties vienu ar klasiskām līnijām, un jūs nekad nepiedalīsit.

9. Uz sienas novietota uzglabāšana

Šis mazais pakārtotais rīkotājs pietur visu, sākot no vēstules uz žurnāliem, līdz failiem, nezaudējot sitienu, un praktiski pazūd tajā sienā.

10. Lakotas kastes

Ideāls glabāšanas risinājums virtuvē vai birojā, krāsainas lakotas kastes eleganti turēs tējas maisiņus, biroja piederumus, baterijas vai šūšanas piederumus, un tie ir pietiekami jaudīgi, lai sakropļotu uz letes.

Komentāri Par Vietnē: