Pagājušajā gadā, vai nu esmu iemērcis manu pirkstu intervēšanas procesā pie sava darba devēja. Jā, es esmu faktiskais reālais intervētājs, uz ko atsaucas virsrakstā. Un es vēlos paļauties uz manu pieredzi, kas atrodas galda otrā pusē.

Tas ir bijis acu atvēršanas pieredze, vismazāk sakot. Es pieeju intervijām būtu pilnīgi citādā veidā nekā es iepriekš būtu. Un man ir 10 padomi, ko es vēlos piedāvāt, lai nākamajā intervijā palīdzētu jums to izslēgt no parka.

Pirms es dodu savus padomus un novērojumus, ņemiet vērā, ka esmu izveidojis forumu 500 komandai, kas strādā pie rakstāmgalda. Es domāju, ka lielākā daļa no šiem padomiem darbosies jebkurā darba jomā, bet katra nozīmība būs atšķirīga. Ja tas izklausās atbilstoši, izmantojiet to. Ja tā nav, nē. Ņemot vērā manu pieredzi, šeit ir sniegti mani desmit labākie intervijas ieteikumi:

1. Jūsu personība ir FAR daudz svarīgāka par jūsu atsākšanu

Jūsu CV var saņemt jūs ar darba devēju, bet, tiklīdz jūs nokļūsit intervijas posmā, tas aizņem atpakaļ vietu, kā jūs faktiski sazināties ar katru individuālo intervētāju. Neievietojiet viltus ekstroversiju personai uz interviju, ja tā nav jūsu personība - tas būs acīmredzams. Esi īsts. Tas ir tas, ko intervētājs grib redzēt - patiess jūs.

Lieta ir tāda, ja jūs patiesībā neesat pietiekami labs, lai iegūtu darbu, tad varbūt šis darbs nebija piemērots, lai jūs varētu sākt ar to. Ja jums ir jāpārliecinās jūsu darbs, izredzes ir tāds, ka jūs ilgstoši nebūsiet šajā darbā. Veiciet sevi un uzņēmumu kā patiesu pakalpojumu.

Iezīmējiet pieredzi, kas parāda patieso jums - vai tas parāda pozitīvu iezīmi vai lielu kļūdu, no kuras esat iemācījies.

Lieta ir, pusstundu nekad nav pietiekami daudz laika, lai iepazītos ar kādu. Ko jūs vēlaties darīt, ir atstāt intervētājs sajūtu, ka viņi jūs pazīst labāk nekā pārējie kandidāti. Mums intervētāji ir visi cilvēki - mēs vēlamies sazināties ar, piesaistīt un līdzīgi tiem, kurus mēs intervē, jo mēs vēlamies, lai tiktu tā pati sajūta, ja mēs sāktu strādāt ar jums.

2. Detalizēta atbilde ir sekundāra, kā jūs atbildat

Intervētājs nevar atsaukt katru detaļu, kā jūs atbildējāt uz jautājumu, jo īpaši, ja viņš ir intervēja vairākus dažādus kandidātus. Vēl svarīgāk ir tas, ka jūs:

  • cītīgi strādājiet, lai atbildētu uz jautājumu, salīdzinot ar metienu dvielī, vai būtu pārāk īss un truls.
  • uzdodiet saprātīgus jautājumus, ja neesat pārliecināts par to, ko tieši intervētājs vēlas zināt.
  • veltiet laiku un izlasiet piezīmes, it īpaši, ja tiek prasīts izziņas jautājums. Apspriediet intervētāju ar savām domām (ja vien tie nav par tevi, kas vēlas pelīt jūsu bikses). Esmu uzdeva patiešām grūtus kognitīvus jautājumus, kas prasa matemātiku, un, atbildot uz jautājumu, daudzi cilvēki man jautās: "vai es esmu tuvu?" Vai "vai es saņēmu to pareizi?", Uz kuru mana atbilde vienmēr ir "nav tiesību vai nepareiza atbilde "un viņu ir" patiešām? Ak ... ".
  • Esi pārliecināts par savu atbildi. Nav otrs minējums, ne aizpildīšanas vārdi. Vienkārši atbildi bez rumbas - reti reizēm ir "pareiza" vai "nepareiza" atbilde.

3. Jūs patiesi entuziasmu par darbu - bet ne izmisuma

Tev vajadzīgs šis darbs. Ja jums tā nav, jūs neesat intervēja par pareizo darbu. Ir viegli uzzīmēt viltus entuziasmu.

Viens piesardzības vārds: nepārspīlējiet darbu un neuztraucieties par lietus par pašu uzņēmumu. Jūs nevēlaties, lai tas izklausītos, ka jūs nenoliedzat darbu vai nejustos ļoti laimīgs, lai to iegūtu. Izmisums nekad nav noteicošais raksturs, kuru vēlaties saistīt ar tevi. Piemēram:

  • slikts entuziasms: "Liels paldies par man iespēju izteikties intervijā. Uzņēmums XYZ ir acīmredzami labi ievērots, un es patiešām mīlu iespēju šeit strādāt. "
  • labs entuziasms: "Man patiešām patīk, ka šis darbs dos man iespēju ..."

4. Uzdodiet viedus jautājumus, kas nav skripti

Neatkarīgi no tā, vai tas notiek intervijas laikā vai beigās, uzdodiet viedus jautājumus. NEKAD nerunājieties par algu / pabalstiem. Šeit triks ir tas, ka jūsu atbildes netiek skriptas. Ja tie ir, jūs esat izlaidis lielisku iespēju parādīt savu personību un sazināties ar intervētāju.

"Kas jums visvairāk patīk / nepatīk par šo darbu?" Ir amatieru līga un 75% aptaujāto to jautā. Nāciet ar kaut ko nedaudz vairāk interesantu un unikālu nekā tas. Un, ja jūs varat padarīt to specifisku intervētājs, jūs saņemsiet bonusa punktus, mēģinot pieslēgties. Piemēram, "ja jūs rīt atstājat darbu, kāda ir viena pieredze uzņēmumā XYZ, ka jums būs visvairāk pieminēta?". Tagad tas ir lielisks jautājums!

5. Parādiet savu pielāgojamību

Šodienas korporatīvajā pasaulē, iespējams, nav citu raksturīgu iezīmju, kuru darba devēji vēlas vairāk nekā pielāgošanās spējas. Pārmaiņas ir nemainīgas mūsdienu strauji attīstītajā ekonomikā. Piemēram, es daudz gribētu redzēt kādu, kurš četrus gadus devās no vienas lomas uz citu lomu citā uzņēmumā vienā un tajā pašā uzņēmumā pret kādu, kas visu laiku bija tajā pašā lomā. Tas parāda, ka esat pielāgojams pārmaiņām un vēlaties apgūt jaunas lietas. Ja esat mainījis lomas, izceliet to un paskaidrojiet, kāpēc tas ir jūsu labā.

6. Izcelt attiecīgos individuālos eksaminācijas kursus

Pat ja tas neizraisītu atsākšanu, izveidojiet personīgas darbības, kas nav saistītas ar darbu, kas izceļ jūs.Piemēram, viens intervētais man teica, ka viņš atver mikroviļņu nakts vietējā komēdijas klubā, lai piespiestu sevi kļūt par labāku publisku runātāju un izpētīt savu radošo pusi. Boom! Uzvarētājs! Šis viens mazais teikums man saka, ka šis puisis:

a. saprot, kur viņš var uzlabot savas prasmes

b. nebaidās no biedējošas izaicinājuma

c. droši vien ir labāks publiskā runātājs nekā lielākā daļa

d. varēs ielauzties labā joks vai divas!

Intervētā intervijā patīkami minūti mirkļi. Ja jūs brīvprātīgi nodarbojat ar bezpeļņas organizāciju, jūs varat to darīt visu! Ja esat izveidojis sava veida sānu biznesu vai interneta uzņēmumu, izveidojiet to! Intervētie vēlas uzzināt, ka jūs esat vairāk nekā dvēseles mazais korporatīvais minions. Viņi vēlas zināt, ka esat cilvēks!

7. Piespiest sevi

Šis ieteikums ir vairāk saistīts ar intervijām pa ceļu. Pieredze ir karalis, kad konkurence ir sīva. Jauna koledžas balva, kurai katru gadu vasarā bija dažādas izaicinošas prakses, vienmēr gūst panākumus vairāk nekā astoņdesmitajos gados ar nulles stažēšanās vai stažēšanās ar vienu un to pašu darba devēju katru gadu - viss pārējais ir vienāds.

Izaiciniet sevi, lai uzņemtos jaunu pieredzi ar savu pašreizējo darba devēju. Tas ir cieši saistīts ar pielāgošanās spējām, bet nedaudz atšķiras, jo tas man liek jums, ka jums ir zināšanas un pieredze, un nebaidās uzņemties jaunu izaicinājumu.

8. Intervētājs nav no jums, lai saņemtu - atcerieties, ka!

Šim noteikumam var būt izņēmumi - liels ego spēka braucienā - bet personīgi runājot, es neesmu tevis nonācis. Es eju katrā intervijā, liekot personai to izsist no parka. Tas padara manu darbu vieglu. Man nepatīk redzēt, ka kāds intervijā neizdoties, un es tiešām nepatīk iziet no intervijas ar vienaldzības sajūtu. Esmu pārliecināts, ka daudzi intervētāji jūtas vienādi. Ņemiet šo mazliet optimismu un pārliecību savā nākamajā intervijā.

9. Acu kontaktinformācija un smaids visur

Šīs lietas man ir priekšnoteikums. Ja jūs nevarat skatīties mani acī, kad periodiski runājat vai smaidāt atbilstošos brīžos, es nedomāju iziet no intervijas, ka tev ir pārāk pozitīva. Es gribu justies ērti ar tevi, un, lai to justos, tev jābūt apmierinātam ar mani.

10. Uzturēšanās un rokasgrāmata intervijas sākumā un beigās

Kad es ieeju istabā, es gribu redzēt acu kontaktu un siltu smaidu, kā arī es vēlos, lai jūs piecelties no sava sēdekļa un stingri saskanētu. Es vēlos to pašu arī intervijas beigās. Tas var izklausīties vecās skolas vai, piemēram, noguruši padomi, bet tas ir ļoti svarīgi. Tas ir zīme par siltumu un cieņu, un, ja jūs to nevarat darīt ar mani, kā es varu sagaidīt, ka jūs to darīsit ar galveno klientu vai manu priekšnieku?

Labu veiksmi - un ļaujiet man zināt, kā tas notiek!

Ja jūs esat arī intervētājs, kurš no šiem padomiem jūs piekrītat un vai jums ir papildu padomi, lai dalītos?

Komentāri Par Vietnē: