Izmantojot vairāku avotu datu izpildi, esam izveidojuši sarakstu ar 10 labākajām pilsētām pēdējo koledžu absolventiem.

Ja vien jūs nepārtraucat konkrētu darbu pēc koledžas beigšanas, jūs varētu brīvi dzīvot gandrīz visur. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo desmit labāko ASV pilsētu sarakstu jaunākajiem koledžu absolventiem.

Šajā sarakstā jūs atradīsiet pilsētas, kas aug un dinamiskas, un kurām ir dažādas atrakcijas divdesmit vietās. Pirmkārt, mēs sadalīsim, kā mēs sakārtojām pilsētas. Pēc tam mēs atdodam jums 10 populārākās pilsētas, kuras jūs varētu vēlēties apskatīt, kad pabeigsit šo pavasari.

Kā mēs vērtējam pilsētas

Lai sakārtotu populārākās pilsētas, mēs izmantojām lēmumu matricu, kas atšķirīgu nozīmi piešķīra dažādiem ranga faktoriem. Šeit ir informācija par to, kā mēs to izdarījām.

Populācija

Pirmkārt, mēs sākām sarakstu ar vidēja lieluma lielajām lielajām ASV pilsētām. Šeit domājams, ka pilsētās ar lielākiem iedzīvotājiem parasti tiek piedāvāta lielāka dažādība, kā arī vairāk darba iespēju. Mēs izmantojām šo sarakstu, pamatojoties uz jaunākajiem ASV iedzīvotāju datiem, lai sāktu ar to pilsētu sarakstu, kurās ir vismaz 400 000 iedzīvotāju.

Ievērojiet, ka populācija nebija vērtēšanas faktors. Tas bija tikai mūsu izejas punkts, lai izlemtu, kuras pilsētas pētīt.

Ienākumi salīdzinājumā ar dzīves dārdzību

Līdzīgā pilsētu ranga rakstā mēs izskatījām vienīgi dzīves dārdzību. Bet jauniem studentiem tas nav pietiekami visaptverošs pasākums. Dažas no dārgākajām mūsu sarakstā iekļautajām pilsētām ir arī ar augstāku nekā vidējo algu.

Tātad mēs aplūkojām vidējo dzīves dārdzības vērtējumu, kas dalīts ar ienākumiem uz vienu iedzīvotāju. Tas ļaus mums vērtēt pilsētas, ņemot vērā to relatīvās dzīves izmaksas.

Paturiet prātā, ka tas nav stingri zinātnisks risinājums. Atkarībā no jūsu nozares jūs varētu nopelnīt daudz vairāk par katru gadu nekā jūsu pilsētas ienākumi uz vienu iedzīvotāju. Lai jūs varētu atļauties dzīvot dārgākā pilsētā. Bet tas mums deva priekšstatu par pilsētām, kuras parasti ir pieejamas, pamatojoties uz vidējiem ienākumiem šajā reģionā.

Nodarbinātības pieaugums un bezdarbs

Mēs šos divus faktorus novērtējām atsevišķi, nodarbinātības pieaugums ir lielāks nekā faktiskais bezdarbs. Doma ir tāda, ka, ja pilsētā aug jaunas nozares, nesenie absolventi var atrast darbu, pat ja kopējais bezdarbs ir nedaudz augsts. Ar to runājot, pārcelšanās uz pilsētu ar ārkārtīgi augstu bezdarba līmeni var nebūt labākā ideja. Tāpēc mēs pievērsām uzmanību abiem faktoriem.

Mēs velkam abus skaitļus no šīs tabulas no Darba statistikas biroja. Attiecībā uz bezdarba līmeni mēs apskatījām jaunāko variantu, kas tika izstrādāts šī gada decembra 2017. gadā. Nodarbinātības pieaugumā mēs izskatījām bezdarba līmeņa starpību no 2016. gada decembra līdz 2017. gada decembrim.

Transporta ērtums

Daudzi koledžu absolventi vērtē iespēju apmeklēt pilsētu bez personīgā transporta līdzekļa. Tāpēc mēs izskatījām WalkScore vērtējumus par gājēju spēju, velosipēdu un sabiedrisko transportu. Tas bija vienkārši kombinācija, kas sastāvēja no visiem trim pilsētu vērtībām.

Ja jūs interesē kāds konkrēts transports, piemēram, publisks autobuss vai braukšana ar velosipēdu, iesakām izbraukšana no WalkScore. Un paturiet prātā, ka pat tad, ja pilsētai kopumā ir relatīvi zems vērtējums, jūsu adrese var ievērojami ietekmēt jūsu spēju apiet bez automašīnas.

Mana dzimtā Indianapolis nav salīdzinoši laba rezultāta šajā kategorijā. Bet es varu vai nu ar autobusu vai velosipēdu strādāt lielākajā daļā dienu, jo tajā pilsētā, kurā es dzīvoju un strādā.

Nomas izmaksas

Mēs izskatījām šo 2018. gada janvāra Dzīvokļu saraksta datus par divistabu dzīvokļu vidējām īres maksām. Pārcelšanās uz lielāku dzīvokli ar istabas biedriem gandrīz vienmēr ietaupīs naudu. Bet mēs sapratām, ka viena guļamistaba būtu labāks veids, kā saprast, cik daudz vienas personas konkrētajā pilsētā varētu maksāt, lai tur dzīvotu.

Restorāni un naktsdzīve

Tas ir nedaudz grūtāk novērtēt, ņemot vērā to, ka varat atrast labus restorānus un bārus gandrīz jebkurā ASV pilsētā, ja zināt, kur to meklēt. Tātad, kādām pilsētām vajadzētu saņemt bonusa punktus par lielisku restorānu un lielisku naktsdzīvi? Mēs faktiski paļāvāmies uz citiem klasifikāciju, lai sniegtu mums šo informāciju.

Mēs paskatījāmies uz vairākiem rakstiem, piemēram, šo no Zagat. Ja mūsu sarakstā iekļautās pilsētas ir minējušas cienījamas ziņu avotus, piemēram, šos, šajās divās kategorijās viņiem tika piešķirti daži bonusa punkti.

Tomēr neuztraucieties. Tā kā šī joma ir tik subjektīva, tai ir salīdzinoši zemāks svars mūsu kategorijās. Bet, skatiet mūsu sarakstu zemāk, lai atrastu pilsētas, kas ieguva īpaši labu vietu šajā kategorijā.

Publiskās telpas

Kad jūs tikko sākat dzīvi ar savu pirmo darbu, ir svarīgi, lai būtu brīvas lietas. Tāpēc mēs palielinājām pilsētu rādītājus ar stabilām publisko bibliotēku un parku sistēmām. Mēs atradām šo informāciju pilsētas tīmekļa vietnēs, kurās ir publicētas viņu publiskās vietas.

Ko mēs neesam vērtējuši

Šis saraksts var šķist nepilnīgs jums. Kas par tādām lietām kā āra atrakcijas? Laikapstākļi? Gaisa ceļojumu iespējas? Konkrētas nozares?

Mēs šos variantus vispār neuzrādīja, jo tie ir pārāk subjektīvi. Varbūt jūs vēlaties doties ekskursijā pa skaistu mākslas muzeju nedēļas nogalē. Bet varbūt jūs drīzāk būtu kalnu kāpšana. Varbūt jūs vēlaties izbaudīt visus četrus gadalaikus, vai varbūt vēlaties, lai tā būtu karsts un saulains lielāko daļu gada. Un jūs varētu meklēt pilsētu ar strauji augošo tehnoloģiju nozari. Bet varbūt jūsu grāds ir kaut kas pilnīgi nesaistīts.

Jebkurā gadījumā mēs pieminēsim ievērojamas vietas brīvā dabā, laika apstākļus un rūpniecības nozares pilsētām, no kurām mēs vērtējam zemāk. Bet tie netika iekļauti mūsu lēmumā par desmit lielākajām pilsētām.

Tātad, bez papildu piepūles, šeit ir Mīklas Roller top 10 labākās pilsētas nesenajiem koledžu absolventiem.

Pilsētas

1. Dallas, Teksasa

Iedzīvotāji: 1,317,929

Dzīvesvietas izmaksas: 97

Uz vienu iedzīvotāju ienākumi: 23,616 $

2017. gada decembris Bezdarbs: 3,1%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 46/39/44

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļa īre: 880 USD

Jūs nedrīkstat domāt par Dalasu kā partijas pilsētu, bet tas labi sakārtots vairākos pilsētu sarakstos ar vislabāko naktsdzīvi. Turklāt tam ir simtiem publisko parku un liela bibliotēku sistēma. Tātad, vai jums ir nakts pilsētā vai klusā pēcpusdienā bibliotēkā, Dallas var piedāvāt kaut ko. Dallas arī kļūst plaši pazīstams kā pārtikas centrs, kurā ir dažādi interesanti restorāni, kurus izmēģināt.

Dallas galvenās nozares ietver tehnoloģiju, finanšu pakalpojumus un aizsardzību. Forbes uzskata, ka tas ir # 10 labākā vieta uzņēmējdarbībai un karjeras izaugsmei, un # 15 - darba vietu skaita pieaugumā. Pilsētas galvenās atrakcijas ietver skaistu dendrāriju, Džordža Buša prezidenta bibliotēku un vairākus muzejus.

2. Columbus, Ohaio

Iedzīvotāju skaits: 860 090

Dzīvesvietas izmaksas: 90

Iedzīvotāju ienākumi: 23 020 ASV dolāri

2017. gada decembris Bezdarbs: 3,7%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 41/31/47

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļu īre: 730 USD

Columbus bija saglabājis spēku mūsu sarakstā, izmantojot visus finansiāli saistītos klasifikāciju. Tā ir pieņemama vieta, kur dzīvot, ar zemu kopējo dzīves dārdzību un ļoti zemu īres maksu. Bet tas vēl nav viss. Columbus ir arī jauka bibliotēku sistēma un liela pilsētas un apkārtnes parku sistēma.

Columbus visstraujāk augošās nozares ir tehnoloģija, apdrošināšana un izglītība. Forbes novērtē # 11 savā labāko pilsētu sarakstā uzņēmējdarbības un karjeras izaugsmei. Pilsētas zooloģiskais dārzs un akvārijs ir labi zināms, tāpat kā Franklin Parka konservatorija. Bet jūs varat atrast daudzas interesantas vietējās atrakcijas, tostarp dažas vēsturiskās vietas Kolumbā.

3. Detroita, Mičigana

Iedzīvotāji: 672,795

Dzīvesvietas izmaksas: 81

Iedzīvotāju ienākumi: $ 22,319

2017. gada decembris Bezdarbs: 4,2%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 55/38/55

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļa īre: $ 680

Pat pēc auto nozares crash sākumā 2000, Detroit joprojām ir pazīstama kā Motor City. Tas nav īsti pirmā vieta, kuru jūs varētu apsvērt, izvēloties pilsētu, kur apmesties. Tomēr, ja jūs interesē ieguldīt lētu īpašumu pilsētā, kas sāk pārvērst lietas, Detroita varētu būt labs risinājums. Tā var lepoties ar neticami zemām dzīves izmaksām, lai palīdzētu jūsu darba samaksai tālāk izstiepties.

Pieaugošā rūpniecība, bez tradicionālās auto ražošanas, ietver tehnoloģiju un bio zinātni. Detroit atrodas netālu no daudziem lieliskiem āra piedzīvojumiem ezeros vai pat Ontario, Kanādā. Un jūs atradīsiet, ka pilsētā ir augoša restorānu ainava, kā arī liels parku un publisko bibliotēku tīkls.

4. Portland, Oregona

Iedzīvotāji: 639 863

Dzīvesvietas izmaksas: 121

Iedzīvotāju ienākumi: $ 31,377

2017. gada decembris Bezdarbs: 3,6%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 65/51/72

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļu īre: 1120 USD

Protams, dzīves dārdzība Portlandā ir augsta, bet vidējie ienākumi arī ir. Ja jūs varat izkraut labu darbu šajā pilsētā, tā ir lieliska vieta, kur dzīvot. Tā lepojas ar vienu no visaugstākajiem rādītājiem staigāt / velosipēds / tranzīts mūsu sarakstā. Tātad, ja jūs vēlaties dzīvot dzīvi bez automašīnas, Portland varētu būt lieliska iespēja jums.

Ar augošajām tehnoloģijām, ražošanu un atpūtu, Portland ir kļuvis par # 1 labāko biznesa un karjeras vietu sarakstā Forbes. Šeit ir dārgi mājokļi un noma, bet, ja jūs esat ārzemju cilvēks, Oregona ir pasakains dzīvesvieta. Tās atrakcijās ir dažādi parki, kā arī tuvums dažādām brīvdabas atrakcijām, zinātnes muzejiem un daudz ko citu.

5. Louisville, Kentuki

Iedzīvotāju skaits: 616 261

Dzīvesvietas izmaksas: 89

Uz vienu iedzīvotāju ienākumi: 21 756 ASV dolāri

2017. gada decembris Bezdarbs: 3,2%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 33/28/43

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļa īre: 650 USD

Ja naktsdzīve un izklaidējošie restorāni nav lieli jūsu obligātajā sarakstā, Louisville varētu būt labākā izvēle jums. Sakarā ar pieaugošajām veselības aprūpes un tūrisma nozarēm un zemām dzīves dārdzībām, pēc mācību beigšanas ir laba vieta.

Protams, Louisville ir liela tūristu pilsēta ar tādām pazīstamām atrakcijām kā Churchill Downs, Louisville Slugger muzejs un rūpnīca un Kentucky Kingdom. Bet jūs varat arī vienkārši apmesties klusā dzīvei, baudot vietējās bibliotēkas un parkus, vai arī Kentuki apņemties nometīties, kāpt un izpētīt nedēļas nogalēs.

6. Baltimore, Merilenda

Iedzīvotāji: 614,664

Dzīvesvietas izmaksas: 101

Iedzīvotāju ienākumi: $ 29,771

2017. gada decembris Bezdarbs: 3,9%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 69/58/56

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļu īre: 950 USD

Baltimore lepojas ar East Coast dzīvošanu zemākām cenām. Tas dod jums diezgan viegli piekļūt citām lielajām pilsētām East Coast, nemaksājot maksu par Ņujorkas īri. Galvenās augošās nozares ir veselības aprūpe un biozinātne.

Baltimore nodrošina ērtu piekļuvi jūrai, un tai ir daudz interesantu apskates vietu, tostarp Nacionālais akvārijs. Ja jūs esat vēsturnieks, Baltimorā dzīvojošie cilvēki piedāvā arī nebeidzamas izklaides iespējas.

7. Houston, Teksasa

Iedzīvotāji: 2,303,482

Dzīvesvietas izmaksas: 91

Uz vienu iedzīvotāju ienākumi: 21 701 ASV dolāri

2017. gada decembris Bezdarbs: 4,3%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 49/37/49

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļa noma: 840 $

Lielākā pilsēta mūsu sarakstā ir diezgan maz, Houston ir daudz dažādu piedāvāt. Tas ir pazīstams kā aizņemts nakts izklaides notikums un dažādi interesanti restorāni. Un tā ir lieliska vieta, kur doties, ja vēlaties strādāt enerģētikā, kosmosa un aizsardzības jomā vai bio zinātnē.

Jūs domājat, ka Houston būtu viena no mūsu dārgākajām pilsētām, jo ​​tā ir tik liela. Bet tas tā nav. Šeit varat iegādāties divistabu dzīvokli par ļoti zemu cenu. Tas ir pilns ar tādām sabiedriskām apskates vietām kā parki, kā arī dažādas maksas atrakcijas, piemēram, kosmosa centrs, zooloģiskais dārzs un akvārijs.

8. Austin, Teksasa

Iedzīvotāji: 947 890

Dzīvesvietas izmaksas: 105

Iedzīvotāju ienākumi: $ 24,516

2017. gada decembris Bezdarbs: 2,7%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 40/34/52

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļu īre: 1120 USD

Jūs, iespējams, dzirdējāt saukli "Keep Austin Weird". Tas sākās kā aicinājums Austin iedzīvotājiem atbalstīt vietējos uzņēmumus, un tas ir kaut kas, ko viņi joprojām uztver nopietni. Ar to teica, ka tā joprojām atrodas izaugsmes nozarēs, tostarp tehnoloģijās, farmācijā un biotehnoloģijā. Un Forbes ieņem to kā # 8 labāko pilsētu uzņēmumiem un karjeru, un # 5 darbavietu pieaugumu.

Kaut arī Austin var būt jautra vieta, kur dzīvot, pazīstama ar dzīvo mūziku, lielisku naktsdzīvi un rosīgu restorānu ainu, tā arī ir ļoti dārga. Tā vidējā īre ir viens no diviem vislielākajiem mūsu sarakstā. Tomēr, ja jūs saņemat darbu, kas ļauj to atļauties, Austin ir lieliska vieta, kur veidot dzīvi.

9. Phoenix, Arizona

Iedzīvotāji: 1,615,017

Dzīvesvietas izmaksas: 95

Iedzīvotāju ienākumi: $ 21,907

2017. gada decembris Bezdarbs: 3,9%

Walk / Bike / Transit rādītāji: 41/32/54

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļa īre: 820 USD

Ja jūs vēlaties dzīvot tur, kur lielāko daļu laika pavadīt, Phoenix varētu būt jūsu pilsēta. Dzīves dārdzība ir nedaudz augstāka nekā vidēji valstī, bet īre nav tik dārga. Un tam ir augoša tehnoloģiju nozare, kas var atvieglot darbu. Faktiski Forbes ieņēma vietu # 37 darbavietu pieaugumam.

Fīniksa nav īpaši pazīstama ar saviem restorāniem, bet tā piedāvā daudz pusi un nakts izklaides iespējas. Turklāt tam ir daudz vietējo parku, lai izpētītu. Un, ja jūs esat brīvdabas pētnieks, naktī nekas nav kā zvaigznēm tuksneša debesīs.

10. Indianapolis, Indiana

Iedzīvotāji: 855,164

Dzīves dārdzības rādītājs: 84

Uz vienu iedzīvotāju ienākumi: 23 198 ASV dolāri

2017. gada decembris Bezdarbs: 2,8%

Walk / Bike / Tranzīta rādītāji: 30/24/41

Vidējā vienas guļamistabas dzīvokļa īre: 690 USD

Es varu būt neobjektīva, jo es šeit dzīvoju, bet Indianapolis ir vēl viena lieliska vieta, kur piezvanīt uz mājām. Ar augošajām nozarēm veselības aprūpē, farmācijā, apdrošināšanā un tehnoloģijās ir daudz lielisku darba vietu. Dzīves dārdzība ir salīdzinoši zema. Forbes ievietoja Indijā # 21 savā labāko biznesa un karjeras vietu sarakstā.

Indianapolise ir restorāna ainava, kas kļūst valsts mērogā pazīstama. Un tai ir dažas lieliskas atrakcijas, tostarp valsts parki, lieliska bibliotēku sistēma un viens no labākajiem bērnu muzejiem jebkur.

Komentāri Par Vietnē:

Noderīga Informācija Jul 02 2020