Kā palikt mierīgs grūtajā tirgū

Pēdējā tirgus satricinājuma vidū ir vairāk svarīgi nekā jebkad koncentrēties uz jūsu ilgtermiņa mērķiem un attīstīt pacietību, lai panāktu finansiālu mieru.

Mēs zinām, kur ir tirgus, bet neviens īsti nezina, kur tas notiks nākotnē. Vēsturiski, baiņos balstītiem tirgiem, piemēram, tiem, kurus mēs pašlaik piedzīvojam, parasti parasti ir atlēciens vai rallijs, kad akciju cenas sāk normalizēties. Vēsturiski ir atslēgas vārds, lai gan, un šī valsts nekad nav redzējusi finanšu krīzi, kāda tā pašlaik piedzīvo. Nav īsts precedents, jo laiki kopš Lielās depresijas ir būtiski mainījušies.

Lai izdzīvotu nenoteiktu ekonomisko laiku, vienlaikus saglabājot veselo saprātu, ir svarīgi noskaidrot pamatus. Šeit ir 10 lietas, ko varat darīt, lai atrastu mieru, kad laiki ir grūti:

1. Agresīvi samaksāt parādu

Ja jums ir ienākumi, kas var iekļūt tirgū vai samaksāt jūsu parādu, tagad ir lielisks laiks, lai novērstu savu parādu. Es personīgi izmantos ienākumus, lai samaksātu manu hipotēku, kas man piešķirs 5,83% garantēto ienesīgumu no ieguldījumiem. Ja jums ir kredītkartes parādi vai citi lieli procenti, nenodrošinātas parādsaistības, tām jābūt jūsu pirmajai prioritātei. Šeit ir daži padomi, kā uzbrukt jūsu parādam.

2. Analizējiet ikmēneša periodiskos izdevumus un sakapājiet taukus

Lielākā daļa atkārtota ikmēneša izdevumu rodas izklaides formā, kas jums ne vienmēr ir nepieciešama. Šie ne-essentials laika gaitā patiešām ir saistītas. Piemēram, vai jums ir jāpiešķir 90 ASV dolāri mēnesī kabeļtelevīzijā vai satelīta televīzijā, jo īpaši, ja digitālā televīzija drīz būs pieejama visiem bez maksas? Apskatiet savus ikmēneša izdevumus un izskatu iekšā, lai redzētu, vai tie tiešām ir nepieciešami. Filmu īres abonementi, žurnālu abonementi, laikraksts, kabeļtelevīzija vai satelīta televīzija, zemes līnijas tālrunis, mobilā tālruņa datu plāns utt. Lai sekotu šiem izdevumiem, skatiet šo bezmaksas budžeta izklājlapu.

3. Samaziniet enerģijas izdevumus

Ir vairāki veidi, kā samazināt enerģijas izdevumus, tostarp:

  • Griešana jūsu ūdens rēķinu
  • Samazina apkures un dzesēšanas izmaksas
  • Samazināsiet ceļa izdevumus

4. Nepalaidu uzmanību tirgiem

Kad jūs nepārtraukti vērojat savu akciju un ieguldījumu fondu cenu kritumu, ir grūti neiesaistīties tirgū. Redzot papīra zaudējumus, jūs varat panikt un padarīt neracionālus lēmumus, piemēram, pārdodot krājumus, kad tirgus atrodas zemākajā punktā. Šajā brīdī jūs pašlaik neveicat racionālus lēmumus, jūs sekojat savām emocijām. Lai pilnībā novērstu šo slazdā, vienkārši pārtrauciet pieslēgšanos savam ieguldījumu kontam vai krājumu cenu kotējumu pārbaudei. Saglabājiet naudu tālsatiksmes transportā. Ja jums ir labs finansiālais stāvoklis, tikai šis padoms var pilnībā iznīcināt jūsu ikdienas tirgus izraisītas trauksmes. Jūs vēlētos pateikties.

5. Palieliniet savu Paycheck

Ja katru gadu saņemat lielu nodokļu atmaksu, bet katru mēnesi cīnās, iespējams, vēlēsieties apsvērt nodokļu atvieglojumu palielināšanu. Jo vairāk kvotu jūs pieprasāt, jo mazāk valdība glabās vairāk nekā gadu, un zemāka būs jūsu atmaksa. Tas ļauj jums vairāk izmantot savu nopelnīto ienākumu gadu, nevis dot bezprocentu aizdevumu valdībai. Šeit ir vairāk informācijas par nodokļu atvieglojumiem.

6. Palieliniet savu avārijas ietaupījumu

Varbūt ir laiks palielināt ārkārtas krājkontu kā drošības tīklu, ja ģimenes loceklis zaudē ienākumus ekonomikas lejupslīdes dēļ. Eksperti parasti iesaka ietaupīt sešus mēnešus ilgu dzīves dārdzību, tomēr tādos laikos, kad tas ir lietderīgi, var būt prātīgi to nospiest līdz gadam vai vairāk, ja jums ir līdzekļi to darīt.

7. Atzīstot Vēlas un vajadzības

Ar visiem vienreizējiem pirkumiem ir vairāk svarīgi nekā jebkad patiešām jautāt sev, vai jums patiešām ir vajadzīgs prece, kuru jūs gatavojaties iegādāties. Koncentrējieties uz to, lai atzītu, kad emocijas virza jūsu pirkšanas uzvedību. Lai aizkavētu emocionālo pirkšanas apmierinājumu, nekavējoties pretošanās pirkumiem. Apmeklējiet savu lēmumu iegādāties dažas dienas.

8. Smile Vairāk darbā

Nelaimīgajā gadījumā, ja jūsu darba devējam būtu jāsamazina ekonomikas lejupslīde, viņiem ir grūti samazināt JŪSU. Es nedomāju, ka darbā esmu neuzticams, drīzāk ir draudzīgs un noderīgs, ja tas ir piemērots, pozitīva attieksme un efektīva, ko jūs darāt.

9. Nepārtrauciet laist naudu tirgū

Tas var likties traks, bet tagad nav laika, lai pārtrauktu veikt iemaksas jūsu personīgo ieguldījumu vai pensijas uzkrājumu kontiem. Iedomāsimies, ka mēs esam tirgus lejupslīdes apakšā. Tādā gadījumā, ja jūs pārtraucat veikt ieguldījumus tagad, jūs zaudēsit iespēju iegādāties akcijas, kuru cenas ir vislētākās (un pēc cenu atkārtotas palielināšanas sāksies pirkums). Šī ir stratēģija, kas apvieno jūsu zaudējumus un ierobežo jūsu peļņu. Veiksmīga rīcība ir vienmērīgas līdzdalības nodrošināšana vienādos laika posmos.

10. Saglabājiet dažus naudas līdzekļus uz rokām

Ar bankām, kas nav pa kreisi un pa labi, jūsu matracis nekad nav izskatījās tik droši kā tagad. Protams, FDIC apdrošina savus noguldījumus līdz 100 000 ASV dolāriem, taču, ja jūsu bankai neizdodas, tas varētu aizņemt nedēļas, ja ne mēnešus, lai saņemtu savu naudu atpakaļ. Ja jums ir vajadzīga šī nauda, ​​jums nebūs veiksmes. Bankas palaišanas gadījumā neliels naudas līdzeklis ir papildu nodrošinājums.

Lasītāju atsauksmes:

Kādas lietas jūs darāt, lai aizsargātu sevi šajos grūtajos ekonomiskajos laikos?

Komentāri Par Vietnē: