Iegūstiet lieliskas mājas dekorēšanas padomus un noderīgu informāciju, pieskaroties ekrānam.

Šajās dienās visbiežāk nenovērtējamais līdzeklis mājas dizaina projekta iedvesināšanai un organizēšanai ietilpst mugurējā kabatā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties salīdzināt un kontrastēt jaunās iespējamās krāsas krāsas jūsu den, atrodiet kafijas galdiņu, kas iekļaujas jūsu viesistabā un jūsu budžetu vai plānojat pilnīgu virtuves renovāciju, tajā ir lietotne, kas var palīdzēt.

Šeit ir 10 favorīti - daudzi ir bezmaksas - tie ir labi pārskatīti, viegli lietojami un neticami ērti. Padomājiet par viņiem kā par nākamo labāko dekoratoru pieņemšanu darbā.

1. Houzz (Bezmaksas, iPhone, iPad un Android)Ja jūs meklējat attēlus, lai iedvesmotu pārveidošanu, mēģiniet Houzz, kuru CNN uzskatīja par "Wikipedia of interior and exterior design".

Vienkāršā, elegantā saskarnē varat pārlūkot vairāk nekā 4 miljonus fotoattēlu pēc telpas, stila, atrašanās vietas un mēbeļu veida, kā arī saglabāt tos, kas jums patīk virtuālā uzziņu albumā (līdzīgi kā Pinterest plāksnei).

Vislabākā iezīme: Pievienojiet jebkura galvenā krāsu zīmola un krāsas nosaukumu (piemēram, Behr "Aged Olive") un skatiet attēlus, kurus profesionāli dizaineri ir ievietojuši un iezīmējuši ar šo krāsas krāsu - īpaši noderīga, lai noskotu smalkās nianses dažādās neitrālās pelēkās krāsās, beiges , un krēmi.

2. RoomScan (Bezmaksas, iPhone)Izgudrojoša lietotne, kas ātri izstrādā telpu telpas grīdas plānu - nav nepieciešams marķieris.

Lai lasītu telpā, vienkārši piesitiet tālrunim pret sienu un pēc tam citu; kad jūs pieskarieties, jūs redzēsiet, ka plāns nāk kopā uz ekrāna. Kad esat pabeidzis, jums būs pilns grīdas plāns ar aptuveni sienas garumiem un grīdas platuma izmēriem.

Vislabākā iezīme: Darbojas kompleksās telpu formās (telpās ar koka vai L veida formām) tikpat viegli kā taisnstūra telpās.

3. RoomHints (Bezmaksas, iPhone)Ja jūs kādreiz esat vēlējies, jūs varētu ātri pārdomāt dekoru padomus, RoomHints ir jums.

Kad esat ievadījis meklēto (jaunu dīvānu, krāsu idejas vai pat vispārīgu padomu par to, ko darīt ar konkrētu telpu), augšupielādējiet telpā fotoattēlu, un dizaina profesionāļi sver ieteikumus.

Vislabākā iezīme: No uznirstošajiem dizaineriem ieteicamiem gabaliem varat saglabāt izlases un pat veikals tieši no lietotnes.

4. SnapShop (Bezmaksas, iPhone un iPad)Kad jūs pērkat apkārt jaunām mēbelēm, var būt grūti vizualizēt, kā tas izskatīsies jūsu telpā.

Tieši šeit tiek atvērts SnapShop. Vienkārši augšupielādējiet picu no jūsu istabas un pārklājiet mēbeļu attēlus (no IKEA, Crate & Barrel, CB2, Horchow, Pier 1 un citiem populāriem zīmoliem), pārvietojot un rotējot gabalu, lai redzētu, kā tas izskatīsies kur vien vēlaties to ievietot.

Vislabākā iezīme: Ātri skatiet katra atsevišķa gabala izmērus, cenas, krāsas un apdares variācijas un veiciet pirkumu.

5. Atzīmēt uz zvanu ($ 5 lejupielāde, iPhone un iPad)No interjera dizainera Marka Lewisona šī lietotne tika tehniski izveidota kā profesionāļiem, bet tiem, kas nodarbojas ar saviem pārveidošanas veidiem, tas ir patiešām noderīgs visu detaļu izdomāšanai.

Tas, kas nosaka "Mark On Call", ir tas, ka jūs varat pārsniegt pamata grīdas plānu. Saskarne ļauj jums pievienot dažādas grīdas seguma iespējas, arhitektūras iezīmes, mēbeles un ierīces, no kurām katra ir dažādās krāsās, tekstūrās un apdarē. Tas nozīmē, ka jūs varat sākt vizualizēt telpu lielā attēla izteiksmē un pievienot idejas, kuras vēlaties iepirkšanās sarakstam.

Vislabākā iezīme: Ja redzat audumu, tekstilmateriālu vai grīdas tekstūru, kas jums patīk, pievienojiet picu un ievietojiet to savā plānā, lai iegūtu izpratni par to, kā tā var darboties jūsu telpā (app pat autoskoles tekstūru un modeļu atkarībā no tā, kur tos ievietojat). .

6. myPANTONE ($ 7,99 - $ 9,99 lejupielāde, iPhone un Android)Kopš sistēmas izveidošanas vairāk nekā 50 gadus Pantone plaši tiek uzskatīta par "krāsu valodu".

Tāpēc nav pārsteigums, ka dizaineri mīl, izmantojot šo lietotni, lai plānotu vispārējās krāsu shēmas telpām un mājām. DIYers var arī iegūt daudz no tā pārāk, pārlūkojot un atsaucoties uz Pantone plašajām ēnu bibliotēkām, izveidojot paletes un kopīgojot tās pa e-pastu ar dažiem swipes.

Vislabākā iezīme: Ja redzat pasaulē tādu krāsu, kādu vēlaties, piespraudiet picu, augšupielādējiet to un velciet ar pirkstu, lai iezīmētu ēnu; lietotne automātiski pavelk tuvākās Pantone spektra krāsas. Saglabājiet savas izlases, un jums būs vislabākais sākums, lai atrastu to, ko jūs patiešām vēlaties, kad iegādājaties krāsu.

7. nousDECOR (Bezmaksas, iPhone un iPad)Attēlu: jūs atzīmējat kādu jūsu mīļāko objektu - blusu tirgū, universālveikalā vai drauga dzīvoklī - un vēlaties ātri uzzināt, kas tas ir un kur to nopirkt (vai līdzīgu gabalu, kas atbilst jūsu budžetam).

Šī lietotne racionalizē šo procesu - un tā tiek brīdināta, tas ir atkarīgs. Piesaistiet vai augšupielādējiet fotoattēlus no dekoru priekšmetiem vai dizaina elementiem, kas jums patīk, ievadiet nedaudz informācijas par tām un lietotne meklē jūs, pavelkot līdzīgus priekšmetus dažādos cenu punktos no vairāk nekā 100 mazumtirgotājiem.

Vislabākā iezīme: Dizaineru iedvesmas attēlu un noskaņojuma plākšņu bibliotēka, kas ir nosūtāmi - pieejamie cenu punkti.

8. HomeStyler (Bezmaksas, iPhone un iPad)Pirms jūs veicat pirkumus vai nojaucat sienas, HomeStyler ļauj noformulēt telpu no sākuma līdz beigām.

Pēc tam, kad augšupielādējāt savu tukšo vietu, jūs varat praktiski izmēģināt mēbeles, apgaismojumu, apgabala paklājus, spoguļus, mākslas darbu un apdares no reāliem zīmoliem, lai priekšskatītu, kā viņi izskatīsies jūsu telpā. Saglabājiet savas izlases, lai izveidotu tūlītēju, dinamisku iepirkumu sarakstu.

Vislabākā iezīme: Ja esat gatavs piezvanīt ekspertiem, šī lietotne var palīdzēt jums tuvumā tuvināt dizainparaugu.

9. iScape ($ 9,99 lejupielādei, iPhone un iPad)Līdzīgi kā HomeStyler un Mark On Call, bet gan ārpus telpām - augšupielādējiet dārza vai pagalmā sniegto attēlu un sāciet pievienot kokus, augu gultas, mēbeles, strūklakas, terases un žogus.

Ja jūs to darāt, iScape ļauj viegli plānot to, ko pirkt un kā to visu salikt kopā. Ja jūs iznomājat ainavu, lietotne var palīdzēt jums izpētīt idejas un kopīgot savu redzējumu.

Vislabākā iezīme: Texture Tool, kas ļauj pabeigt savu plānu, pievienojot zāles, mulčus, akmeņus un citus zemes apvalkus.

10. Krāsojiet manu vietu (Bezmaksas, iPhone un iPad)Krāsu krāsu izvēle var būt milzīgs, nogurdinošs process. Paint My Place padara to mazliet vieglāku.

Šīs lietotnes sirds ir vienkāršs rīks, kas ļauj jums redzēt, kā izskatīsies jauna krāsa - uz jūsu sienām, jūsu mājas ārpuse vai skapjiem un mēbelēm - pirms jūs jebkad uzņemt suku. Vienkārši augšupielādējiet fotoattēlu, atlasiet krāsu un "krāsojiet", velkot pirkstu, izmēģinot tik daudz žalūziju, cik vēlaties, ar nulles saistībām.

Vislabākā iezīme: Jauniniet par 2,99 ASV dolāriem, un jūs atrodaties 30 000 krāsu no 35 populārākajām zīmolēm.

Komentāri Par Vietnē: