0% bilances nodošanas piedāvājumi kļūst grūtāk un grūtāk atrast. Daļēji sakarā ar 2009. gada Kredītkartes likuma pieņemšanu, 0% piedāvājumu garums ir samazinājies, bet bilances pārcelšanas maksājumi ir palielinājušies.

Šogad, piemēram, 12 mēnešus bija viegli atrast 0% atlikumu pārskaitījuma piedāvājumu. Šodien daudzi no šiem piedāvājumiem ir saīsināti līdz 6 mēnešiem. Un tiem 12 mēnešu piedāvājumiem, kas joprojām pastāv, daudzi no viņiem ir palielinājuši līdzsvara pārskaitīšanas maksu līdz pat 5% (Chase ir labs piemērs tam).

Tāpēc es domāju, ka tas bija labs laiks balvu pārskaitījumu atlīdzībai Smackdown, lai saņemtu savu viedokli par diviem balansu pārsūtīšanas piedāvājumiem, kas joprojām ir pieejami jau šodien. Tātad, šeit ir jautājums:

Vislabāk, vai saldo pārskaitījumu piedāvājums ir labs sešiem mēnešiem, vai arī 3,99% bilances pārskaitījums ir labs 12 mēnešus?

Pirms atbildat, šeit ir informācija par abiem piedāvājumiem:

0% bilances pārskaitījums uz 6 mēnešiem

Divas no visplašāk izmantotajiem 6 mēnešu 0% bilances pārskaitījumu piedāvājumiem ir Citi un Discover. Citi piedāvā Platinum Select MasterCard ar 6 mēnešu piedāvājumu, savukārt Discover More Card arī piedāvā 6 mēnešu interešu bilances pārskaitījumu piedāvājumu. Šie nosacījumi katram piedāvājumam ir vairāk vai mazāk vienādi:

  • Balansa pārskaitījuma piedāvājums: 6 mēneši bez procentiem
  • Bilances pārskaitījuma maksa: 3% no pārskaitītās summas (minimums 5 USD Citi)
  • Regulāra APR pēc ievada kursa beigām: Līdz 10,99% (Discover) un 11,99% (Citi)
  • Gada maksa: $0

Papildus līdzsvara pārsūtīšanas funkcijai Discover More Card piedāvā līdz 5% naudas atlīdzību par pirkumiem.

3,99% bilances pārskaitījums uz 12 mēnešiem

Viena karte piedāvā 12 mēnešu bilances pārvedumu darījumu 3,99% apmērā - Discover Motiva karti. Motiva karte izmanto diezgan interesantu pieeju kredītkartēm, kuras jūs redzēsiet kādā brīdī. Bet vispirms šeit ir informācija par tā līdzsvarošanas pārneses piedāvājumu:

  • Balansa pārskaitījuma piedāvājums: 12 mēneši ar 3,99% procentiem
  • Bilances pārskaitījuma maksa: 3% no pārskaitītās summas
  • Regulāra APR pēc ievada kursa beigām: Tik zemas kā 11.99%
  • Gada maksa: $0

Tagad, kā es minēju, Discover Motiva kartei ir citas interesantas funkcijas:

  • Maksājumu bonuss uz laiku: Veiciet 6 maksājumus uzreiz pēc kārtas, un jūs saņemsiet viena mēneša procentus atpakaļ kā bonusu.
  • 1% naudas atlīdzības: Motiva karte atlīdzina arī visus pirkumus par 1%.

Uzņemiet šos bilances pārvedumu piedāvājumus

Tātad, ko jūs ņemat vērā šajos darījumos? Jūs domājat, kura no iespējām ir vislabākā, un vai jūs apsvērtu iespējas, kas pārsniedz balansa pārsūtīšanas piedāvājumu, pieņemot lēmumu?

Komentāri Par Vietnē: