Viņi saka, ka nav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas. Lai gan tas var būt taisnība, 0% bilances pārskaitījumu kredītkartes nāc ļoti tuvu. Šie īpašie karšu veidi ļauj pārskaitīt lielu procentu parādus uz jaunu kredītkarti, nemaksājot procentus, ievadīšanas periodā. Šajā ceļvedī ir ietvertas 2018. gada labākās bilances pārsūtīšanas kartes.

Labākās bilances pārskaitījumu kartes

   1. Blue Cash EveryDay® karte no American Express
   2. Wells Fargo Platinum Visa® karte
   3. HSBC Gold Mastercard® kredītkarte
   4. Capital One® Quicksilver® karte - 0% Intro APR uz 15 mēnešiem
   5. Chase Freedom
   6. HSBC Cash Rewards MasterCard® kredītkarte

Ja jūs mēģināt atmaksāt parādu, 0% bilances pārskaitīšanas kredītkarte varētu ietaupīt simtiem vai pat tūkstošiem dolāru procentu maksājumiem. Es izmantoju vairākus 0% procentu piedāvājumus no vairākām kredītkaršu kompānijām savā ceļojumā uz parādu brīvību. Patiesībā es vairākus gadus turpināju mainīt savus parādus jaunajām bilances pārvedumu kartēm, līdz mūsu parāds tika galīgi atmaksāts.

Vispirms apskatiet labākos piedāvājumus, kas pašlaik pieejami, pamatojoties uz mūsu novērtējuma metodoloģiju, kas aprakstīta šī raksta beigās.

Mūsu augšējā vispārējā izvēle

2018. gada labākā bilances pārskaitījuma kredītkarte:

Blue Cash Every Day® American Express kartiņa

Uzzināt vairāk

Blue Cash katru dienu® American Express kartīte piedāvā mazliet visu. Pirmkārt, tas piedāvā 0% APR 15 mēnešu laikā bilances pārskaitījumos un pirkumos.

Jūs arī saņemat lielisku naudas atlīdzību:

 • Pirmajos 3 mēnešos pēc tam, kad jūs esat iztērējis 1000 ASV dolāru pirkumiem uz savu jauno karti, izsniedziet kredītrādi 150 ASV dolāru apmērā.
 • Atmaksājiet 3% naudu ASV lielveikalos (pirkumiem līdz 6000 ASV dolāriem gadā, tad 1%).
 • Atmaksājiet 2% naudu ASV ASV degvielas uzpildes stacijās un atlasītajos ASV lielveikalos
 • 1% atpakaļ uz citiem pirkumiem.

Papildus visiem iepriekš minētajiem, kartei nav ikgadējas maksas.

Uzziniet vairāk par šo un līdzīgām bilances pārskaitījumu kartēm šeit

Balance Transfer Offers

Wells Fargo Platinum Visa® kredītkarte

Wells Fargo Platinum Visa® karte piedāvā atlikušos pārskaitījumus un pirkumus 0% par 18 mēnešiem. Nav ikgadējas maksas. Tā arī piedāvā unikālu priekšrocību, ko mēs neredzējām no citām kredītkartēm:

 • Izmantojot Wells Fargo Platinum Visa® kredītkarti, samaksājiet ikmēneša mobilā telefona rēķinu, izmantojot savu mobilo tālruni (ar 25 ASV dolāru atskaitāmo summu), aizsargāties pret kaitējumu vai zādzību.

Bottom Line: Wells Fargo Platinum Visa® karte piedāvā lielisku balansu pārsūtīšanas piedāvājumu, kā arī interesantu pievilcību tiem, kas vēlas aizsargāt savu mobilo tālruni. Bez ikgadējās maksas arī ir liels plus. Uzziniet, kā pieteikties šeit.

Capital One® Quicksilver® karte - 0% Intro APR uz 15 mēnešiem

Uzzināt vairāk

Capital One piedāvā arī kartes ar 0% piedāvājumu, kas apvieno atlīdzības. Izmantojot Capital One® Quicksilver® karti, jūs saņemsiet 0% no pirkumiem un līdzsvaro pārskaitījumus uz 15 mēnešiem. Lai gan tas nav visilgākais pieejamais piedāvājums, ar šo karti ir vēl viena liela pieredze; tās atlīdzības:

 • Jūs katru dienu nopelna neierobežotu 1,5% naudas atlīdzību par katru pirkumu
 • Vienreizēja naudas balva 100 ASV dolāru apmērā pēc tam, kad esat iztērējis 500 ASV dolārus par pirkumiem trīs mēnešu laikā pēc apstiprināšanas

Bottom Line: Capital One® Quicksilver® karte piedāvā lielisku ikdienas naudas atdošanu, iespēju nopelnīt $ 100 bonusu un lielisku 0% termiņu. Uzziniet, kā pieteikties šeit.

HSBC Gold Mastercard® kredītkarte

Pieteikties tagad

TheHSBC Gold Mastercard® kredītkarte Atveras ar 0% intro APR par pirkumiem un bilances pārskaitījumiem uz 18 mēnešiem. Pēc tam, kad beigu termiņš ir beidzies, pašreizējais APR kļūst par 12,74%, kas ir 16,74% vai 20,74% mainīgais lielums. Maksa par pārskaitījumu ir 4%, un nav ikgadējas maksas.

 • Nav soda naudu aprīlī, ja jūs kļūstat par likumpārkāpumu un nav ārvalstu darījumu maksas
 • Ikvienam konta īpašniekam tiek piešķirta maksa par novēlotu samaksu un vienmēr tiek segta ar 0 ASV dolāra saistībām par neatļautu pirkumu

Bottom Line: HSBC Gold Mastercard® kredītkarte ir spēcīga bilances pārskaitījuma kredītkarte ar ilgstošu, bet vidēji augstu balansēšanas pārskaitījumu (jūs varat atrast kartes ar 3% maksu). Ar tikpat garu 0% intro APR par pirkumiem uz 18 mēnešiem; šī karte piedāvā lielisku cenu informāciju, bet neko citu.

Skatiet cenas un maksas

Chase Freedom

The Chase Freedom piedāvā karti, kas apvieno stabilu bilances pārskaitījumu ar lielisku atlīdzību. 0% ilgst 15 mēnešus gan bilances pārskaitījumos, gan pirkumos. Pārskaitījuma maksa ir 5% (vismaz 5 $), kas ir vislielākais mūsu sarakstā. Apmaiņā jūs saņemat karti ar lielisku naudas atlīdzību.

 • Iegūstiet $ 150 bonusu pēc tam, kad esat iztērējis 500 ASV dolāru par pirkumiem pirmajos trīs mēnešos pēc konta atvēršanas
 • Iegādājieties 5% naudu atpakaļ līdz 1500 USD kombinētajos pirkumos bonusa kategorijās katru ceturksni, kad aktivizējat
 • Nopelciet 1% naudu atpakaļ visiem pārējiem pirkumiem

Uzzināt vairāk

Bonusa piedāvājums: Šī kredītkarte piedāvā vienu no garākajiem 0% intro piedāvājumiem tirgū šodien. 0% APR bilances pārskaitījums uz 18 mēnešiem. Mums tas patīk, jo tas neapstājas tur. Jūs saņemat bezmaksas pieeju savam FICO kredīta rādītājam. Jūs nopelnat līdz pat 5% naudu atpakaļ pirkumiem. Emitents pat atbilst jūsu naudas atmaksai pirmā gada beigās. Un nav ikgadējas maksas.

Iegūstiet plašāku informāciju šeit.

HSBC Cash Rewards MasterCard® kredītkarte

Pieteikties tagad

The HSBC Cash Rewards MasterCard® kredītkarte piedāvā mazliet visu, kas padara to par ļoti pievilcīgu pārskaitījumu ar kredītkarti. Jaunas kartes dalībnieki 15 mēnešus nopelna 0% iemaksas aprīlī par bilances pārskaitījumiem; tad mainīga likme ir 14,74%, 18,74% vai 24,74%. Maksa par pārskaitījumu ir 4% jeb 10 ASV dolāri (atkarībā no tā, kurš ir lielāks). Šīs kartiņai nav jāmaksā ikgadēja atlīdzība, un papildus iekļautajiem skaidrā naudā iekasētie maksājumi ir šādi:

 • Neierobežots 1,5% naudas atmaksas VISIEM pircējiem
 • $ 150 iemaksa prēmijai pēc pirmajos trīs mēnešos iztērējot tikai 500 ASV dolārus
 • 10% gadadienas prēmija par visiem naudas apbalvojumiem; pievienots jūsu kontam reizi gadā
 • Nav ārvalstu darījumu maksas
 • Skatiet cenas un maksas

Kā darbojas bilances pārskaitījumu kredītkartes

Klausieties manu diskusiju par to, kā efektīvi izmantot bilances pārskaitījumu kartes

Balance Transfer Terminoloģija

Sāksim ar svarīgu terminoloģiju. Tālāk ir aprakstīti galvenie termini, kas redzami šajā rokasgrāmatā un kad jūs piesakāties kartei.

 • Aprīlis: Īsumā par gada procentu likmi. Šī ir procentu summa, ko kartes uzņēmums maksā katru gadu.
 • Ievada aprīlis: Šī ir procentu likme, kas tiks iekasēta ievadīšanas perioda laikā (skatiet nākamo termiņu). Attiecībā uz visām šajā pētījumā iekļautajām kartēm ievada aprīļa vērtība ir 0%.
 • Ievadkursa periods: Parasti mēnesī izteikts, cik ilgi ir ievadīšanas gada aprīlis. Dažos gadījumos IRP izsaka norēķinu ciklos, kas parasti tiek veikti katru mēnesi.
 • Regulāra APR: Šis ir APR, kas tiks piemērots pēc tam, kad būs beidzies ievades perioda periods.
 • Pārskaitījuma maksa: Maksa par kredītkaršu sabiedrībām tiek ieturēta no bilances pārskaitījumiem. Lielākā daļa karšu iekasē maksu 3% no pārskaitītās summas. Piemēram, 1000 $ pārskaitījums izmaksās 30 ASV dolāru (1000 $ x 3% = 30 ASV dolāri). Kartes uzņēmums pievieno pārskaitījuma maksu virs pārskaitītās summas, palielinot parāda kopējo summu. Ņemiet vērā, ka lielākajai daļai karšu minimālā bilances pārskaitījuma maksa ir 5 ASV dolāri vai 10 ASV dolāri.
 • Norēķinu cikls: Laika periods, ko izmanto, lai noteiktu maksājumus, kas parādīsies kredītkartes rēķinā, un izmaksas, kas radušās. Norēķinu cikli parasti tiek veikti katru mēnesi, lai gan tie bieži nesākas mēneša pirmajā dienā vai beidzas pēdējā dienā. Kredītkartes izraksts atspoguļo kartes izmaksas iepriekšējā norēķinu cikla laikā.

Kā pārskaitīt atlikumu

Līdzsvara pārskaitījums ļauj jums uzņemt esošo atlikumu ar kredītkarti vai citu parādu un pārskaitīt to uz jaunu karti. Kad jūs piesakāties bilances pārskaitīšanas kartei, tiešsaistes lietojumprogramma ietver vietu, kurā jāuzskaita esošās kredītkartes bilances, kuras vēlaties pārskaitīt.

Šeit esat norādījis savu esošo kredītkaršu parādu, kuru jūs vēlētos pārskaitīt uz jauno karti. Kad esat apstiprinājis šo karti, kredītkartes kompānija sazināsies ar kartes pieteikuma iesniedzējiem, kurus esat norādījis pieteikumā, lai sāktu bilances pārskaitījumu.

Ir svarīgi turpināt veikt nepieciešamos minimālos maksājumus vecajam parādam, līdz jums ir apstiprinājums, ka atlikumi ir pārskaitīti uz jauno kredītkarti.

Parāda veidi, kurus var pārskaitīt

Tas var būt sarežģīti. Diemžēl kredītkartes izsniedzēji neļauj viegli noteikt, kāda veida parādu var pārcelt uz 0% karti. Šajā ziņojumā es pavadīju stundas, kas sarunās ar kredītkaršu emitentiem vai nu pa tālruni, vai arī izmantojot tiešsaistes tērzēšanu, lai saprastu, kādus parāda veidus var pārsūtīt. Lūk, ko es uzzināju.

Kredītkartes parādi

Lielākā daļa no atlikuma pārskaitījumiem tiek izmantoti, lai apmaksātu citas augstas procentu kredītkartes. Kā minēts iepriekš, šos parādus bieži var uzskaitīt jaunās kartes tiešsaistes pieteikumā. Kad karte ir apstiprināta, emitentam jāuzsāk pārsūtīšana elektroniski.

Lai pabeigtu pārskaitījumu, var paiet dažas dienas, lai ilgāk par nedēļu. Šajā laikā ir svarīgi veikt jebkādus minimālos maksājumus jūsu esošajam parādam.

Ne-kredītkaršu parāds

Lielākā daļa kredītkaršu emitentu šodien ļauj pārskaitīt visu veidu parādus. Tomēr ir izņēmumi. Turklāt kartes izsniedzēji bieži neizpauž, kādus parādus jūs varat pārskaitīt savās tīmekļa vietnēs.

Šajā rakstā es pievērsos Discover, Capital One, American Express un Barclaycard.

Barclaycard: Jūs varat pārskaitīt atlikumus no jebkuras Visa, MasterCard, Discover vai American Express kredītkartes tiešsaistē. Pieteikšanās procesa ietvaros jums tiks piedāvāts ievadīt kredītkartes bilances konta numuru, kuru vēlaties pārskaitīt.

Ja jūs vēlaties pārskaitīt cita veida parādus, Barclaycard lūdz jums sazināties ar viņiem pa tālruni pēc tam, kad saņemat savu kredītkarti. No Barclaycard tīmekļa vietnes: "Ja vēlaties veikt atlikuma pārskaitījumu no cita konta, kas nav Visa, MasterCard, American Express vai Discover karte, lūdzu, zvaniet uz sava kredītkartes aizmugurē esošo tālruņa numuru, kad esat apstiprināts."

Atklājiet: Atklājējs pārstāvis man teica, ka jūs varat pārskaitīt jebkuru parādu, kas nav saistīts ar norēķinu kontu. Nododamas parādsaistības ietver auto aizdevumus, mājokļu kredītus un medicīnisko parādu. Kredītkartes parādu pārskaitījumus var sākt tiešsaistē kā daļu no pieteikuma iesniegšanas procesa. Citiem parādu veidiem jums būs nepieciešams piezvanīt uz Discover.

Capital One: Ar Capital One jūs varat pārskaitīt tikai par jebkura veida parādu. Turklāt varat veikt pārskaitījumu tiešsaistē:

Amerikāņu ekspresis: Ar American Express jūs varat pārskaitīt kredītkaršu parādu.

Kredīta limits

Kredīta limits, kuru pagarina ar atlikuma pārskaitījuma karti, ir būtisks, lai pārvaldītu jūsu parādu. Jūs jau iepriekš nezināt, cik daudz kredīta jūs saņemsit. Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp no jūsu kredītreitinga.Tā rezultātā nav iespējams iepriekš zināt, vai bilances pārskaitījuma kartei būs pietiekoši augsts kredītlimits, lai segtu visus atlikumus, kurus vēlaties pārskaitīt.

Mana pieeja bija vienlaicīgi pieteikties uz vienu pārskaitījuma karti. Jūs varat izmantot pieejamo kredītu, lai pārskaitītu pēc iespējas vairāk jūsu esošās kredītkaršu parādu. Ja jums joprojām ir augstas procentu likmes parādi, kurus nevarēja pārskaitīt kredītlimita dēļ, tad varat pieteikties otrās bilances pārskaitījuma kartei.

American Express ir viens svarīgs brīdinājums. Kad es raktu ar noteikumiem un nosacījumiem, es atradu noteikumu, kas ierobežo līdzdalības pārskaitījumus ne vairāk kā 7500 $ vai 75% no jūsu kredīta limita, atkarībā no tā, kurš ir mazāks:

Bilances pārvedumi: tiks apstiprināti tikai bilances pārskaitījumi no jūsu vārdā pieprasītajiem kontiem 30 dienu laikā no konta atvēršanas datuma. Mēs no jūsu Kartes konta iekasēsim kopējo apstiprināto visu atlikumu pārskaitījumu summu. Pārsūtīšana netiek apstrādāta, ja: (1) pieprasītā pārsūtīšana ir mazāka nekā 100 ASV dolāri; (2) visu pieprasīto pārskaitījumu kopējā summa pārsniedz 7500 vai 75% no jūsu kredītlimita; vai (3) iekasējot pieprasītos pārskaitījumus uz jūsu Kartes kontu, jūsu kopējais konta atlikums pārsniegs jūsu kredīta limitu. Mēs neuzsāksim līdzsvaru pārskaitījumu vismaz 10 dienas pēc tam, kad būsim nosūtījuši vai citādi nodrošinājuši Kartes dalībnieka līgumu. Dažos gadījumos, lai pabeigtu bilances pārskaitījumu, var paiet pat līdz sešām nedēļām. Lūdzu, pārliecinieties, ka esat veicis visus nepieciešamos maksājumus jebkurā kontā, no kura veicat līdzsvaru, līdz bilances pārskaitījums tiek ieskaitīts šajā kontā. Jūs pilnvarojat mums pārbaudīt šādu kontu atlikumu. Jūs nedrīkstat pārskaitīt atlikumus no konta, ko izsniedzis American Express vai kāds no tā saistītajiem uzņēmumiem. Papildu kartes dalībnieki nedrīkst pieprasīt vai atļaut bilances pārskaitījumus. Jūsu bilances pārskaitīšanas pieprasījums var tikt noraidīts, ja kāds no jūsu American Express kontiem neatrodas labā stāvoklī.

Bilances pārskaitījuma maksa

Lielākā daļa karšu iekasē maksu par balansa pārskaitījumu. Standarta maksa ir 3% no pārskaitītās summas, un minimālā maksa ir no $ 5 līdz $ 10. Tas nozīmē, ka jums būs jāmaksā 30 USD par katru pārskaitīto 1000 $ (1000 x 3% = 30 ASV dolāri). Pārskaitīt $ 10,000 lielu procentu parādu, un jūs samaksājat maksu $ 300.

Trīs procentu maksa ir ļoti liela, salīdzinot ar kredītkaršu procentu likmēm, kuras var viegli pārsniegt 15% vai 20%. Paturiet prātā, ka maksa nemainās atkarībā no 0% piedāvājuma garuma. Pat ilgākiem piedāvājumiem parasti tiek piemērota tāda pati 3% maksa. Tātad, ja jūs gatavojaties maksāt nodevu, mēģiniet iegūt visilgāko 0% piedāvājumu.

Kā jau minēts iepriekš, bez maksas maksas pārskaitījumu piedāvājumi kļūst pieejami laiku pa laikam. Jūs varat redzēt šos piedāvājumus šeit.

Pārveduma grafiks

Vairākas kartes satur laika ierobežojumus, kas ir svarīgi saprast. Lai izmantotu dažus no šiem piedāvājumiem, jums jāuzsāk pārskaitījums noteiktā laika periodā (parasti 60 vai 90 dienas pēc kartes saņemšanas). Noteikti izlasiet labi izdruku šeit.

Pārskaitījumi no vienas Emitenta kartes uz citu

Kredītkartes uzņēmumi nepieļauj pārskaitījumus starp savām kartēm. Piemēram, jūs nevarat pārsūtīt atlikumu no vienas Discover kartes uz citu Discover karti. Tā rezultātā, ja jums ir līdzsvars ar Capital One kredītkarti, jums tas būs jāpārskaita uz karti, ko izsniedz kredītkartes uzņēmums, kas nav Capital One.

Bilances pārvedumi salīdzinājumā ar 0% pirkumiem

Ir svarīgi nošķirt 0% no bilances pārskaitījumiem un 0% pirkumiem. Daudzas šeit uzskaitītās kartes piedāvā abas. Ar pirkumiem 0% nav pārskaitījuma maksas. Tā vietā kredītkartes izsniedzējs piekrīt neiekasēt procentus par pirkumiem noteiktā laika periodā. Piedāvājuma 0% garums bieži vien ir tāds pats kā bilances pārskaitījumiem, bet ne vienmēr.

Cik daudz var ietaupīt 0% bilances pārskaitījumu karti?

Tas tiešām ir galvenais jautājums. Atbilde ir atkarīga no vairākiem faktoriem:

 • Jūsu pašreizējā procentu likme
 • Cik parādu jūs pārskaitāt
 • Bilances pārskaitījuma maksa
 • 0% atlikuma pārskaitījuma piedāvājuma garums

Lai sniegtu jums konkrētāku priekšstatu, tomēr aplūkosim dažus skaitļus. Pieņemsim, ka mēs nodarbojamies ar 10 000 ASV dolāriem kredītkaršu parādos ar 18% likmi. Mēs izmantosim vienkāršu interesi, lai nedaudz atvieglotu aprēķinus.

21 mēnešu laikā mēs maksājam aptuveni $ 3100 procentos ($ 10 000 * 18% / 12 * 21). Tas faktiski būtu mazliet mazāks, jo mūsu bilance katru mēnesi samazināsies, taču tas ir aptuveni ticams. Tagad salīdzinām procentu likmes 3 100 dolāru apmērā ar maksājumiem un procentiem, ko mēs varētu maksāt, izmantojot trīs labākās līdzsvara pārsūtīšanas piedāvājumus:

0% 15 mēnešu laikā Nav pārskaitījuma maksas0% 18 mēnešu laikā 3% pārskaitījuma maksa0% uz 21 mēnesi 3% pārskaitījuma maksa
Pārskaitījuma maksa$0$300$300
Procenti pēc 0% beidzas *$630$288$0
Kopā 21 mēneša maksa$630$588$300

* Mēs pieņemam 18% vienkāršu procentu likmi. Mēs arī pieņemam, ka 0% sākuma periodā bilance katru mēnesi tiek samazināta par 200 ASV dolāriem.

Paturiet prātā, ka iepriekš minētie numuri izmanto vienkāršu interesi, tāpēc faktiskās izmaksas nedaudz atšķiras. Turklāt iepriekšminētajos skaitļos tiek pieņemts, ka atlikums netiek pilnībā apmaksāts līdz 0% piedāvājuma beigām. Ja plānojat pilnībā apmaksāt atlikumu, pirms beidzas 0% likmes termiņš, vienmēr bez maksas maksa tiks pārskaitīta uz augšu.

Neatkarīgi no tā, kāda pieeja jūs izmantojat, visas iepriekš minētās iespējas ievērojami ietaupīs.

Vērtēšanas metodika

Mīlu Roller redakcijas komanda ir mācījusies, rakstījusi un izmantojusi bilances pārskaitījumu kartes vairāk nekā desmit gadus. 2007. gadā es pirmo reizi pārskaitīju augstas likmes kredītkartes bilanci uz 0% karti.Tā bija lieliska sajūta, ka katru mēnesi nemaksā procentus.

Kopš tā laika redakcijas komanda ir novērtējusi vairāk nekā simts bilances pārskaitījumu kartes. Mēs esam iemācījušies, ko meklēt. Mēs ieskatījām vairākus faktorus, izvēloties bilances pārskaitījumu kredītkartes, lai iekļautu šajā ceļvedī:

 • Kredītkartes emitents: Mēs esam iekļāvuši vismaz vienu bilances pārskaitījumu karti no katra galvenā emitenta, ja vien tie atbilst mūsu citām tālāk norādītajām vērtēšanas prasībām.
 • Piedāvājuma garums 0%: 0% piedāvājuma garums ir galvenais faktors mūsu vērtējumā. Mūsu saraksta minimālais garums ir 12 mēneši, bet lielākā daļa piedāvājumu ilgst 15 līdz 21 mēnesi.
 • Bilances pārskaitījuma maksa: Mēs arī esam apsvēruši jebkuru maksu par atlikumu pārskaitīšanu, un mēs ļoti vērtējam šīs karti (tikai vienu brīdī), kurās netiek iekasēta atlikuma pārveduma maksa.
 • Gada maksa: Mēs arī izskatījām citas ar kartēm saistītās maksas, jo īpaši gada maksu. Mēs ierindojām augstākas šīs kartes bez gada maksas.
 • Citas atlīdzības: Visbeidzot, mēs uzskatām citas kartes priekšrocības, tostarp skaidras naudas atlīdzības un reģistrācijas prēmijas.

Noklikšķiniet šeit

Komentāri Par Vietnē: