0% Kredītkartes stratēģijas bilances pārskaitīšana

Pirms dažām nedēļām parādsaistību aptaujā šajā vietnē viena trešdaļa no 20 nedaudziem finansējuma lasītājiem norādīja, ka cenšas atmaksāt kredītkaršu parādus (otrā augstākā studentu aizdevumu izvēle). Tomēr atšķirībā no zemu procentu studentu aizdevumiem, atmaksājot kredītkaršu parādu nevajadzētu izdarīt pasīvi. Ar procentu likmēm pusaudžiem un vecākiem, kredītkaršu parādu sniega bumbas, pat ja jūs katru mēnesi lietojat pienācīgus jabs.

Jums ir jācīnās pret šo parādu ar dusmām. Uzbrūk tam, kā Kobayashi uzbrūk karstiem suņiem. Un viens no pirmajiem soļiem, lai to izdarītu, ir pārtraukt asiņošanu. Ja tiek izmantots pareizais ceļš, pirmais solis var būt 0% bilances pārskaitīšana APR kredītkarte. Bet tie ir slidenas slīpums, kas jums ir uzmanīgi jāpārklāj.

Pielāgošanas pārejas brīdinājumi

Lai spēlētu balansa pārsūtīšanas spēli, nedegot, vispirms ir jāveic vairākas darbības, lai pārliecinātos, ka neiegūstat papildu problēmas. Ja jūs nevarat veikt šādas darbības, līdzsvara pārskaitījumi nav jums:

  1. Izgrieziet savu veco karti un jaunu karti. Jūs agrāk neizmantojāt kredītkartes, kāpēc jūs sāktu tagad?
  2. Salīdziniet 0% APR bilances pārskaitīšanas kredītkartes. Šeit ir pilns saraksts. Pārliecinieties, ka tu izlasiet visu smalkās drukāšanas noteikumus un nosacījumus. Lielākajā daļā karšu tiek iekasēta maksa par balansēšanas pārskaitījumu, kas varētu būt ievērojama maksa (bet ideālā gadījumā tas būtu mazāk, nekā jūs maksājat, ja saglabāt līdzsvaru ar savu veco karti). Tas mēdz būt tāds, ka daudzi karšu piedāvājumi ietver nulles bilances pārskaitīšanas maksas. Tagad tos gandrīz neiespējami atrast.
  3. Šīs stratēģijas atbalstītāji iesaka saglabāt savu veco karti atvērtu un neizmantot to pēc tam, kad esat slēdzis, lai nekaitētu kredīta rādītājam.
  4. Pabeidziet savu bilanci, kad to pārskaitījāt, bezcerīgi ātri. Vienmēr atmaksājiet to līdz brīdim, kad jūsu APR pārsniedz parasto likmi, vai arī jums var būt jāmaksā ar atpakaļejošu spēku, un galu galā jūs maksājat lielākus procentus par maksām nekā tad, ja vispār nebūtu veikusi atlikuma pārskaitījumu.

Atkal izlasiet sīko izdruku un veiciet izmaksu un ieguvumu analīzi, lai pārliecinātos, ka jūs nākat uz priekšu, ja veicat līdzsvaru. Izmantojiet šo stratēģiju tikai tad, ja esat apņēmies atmaksāt visus kredītkartes parādus ieņēmuma 0% aprīļa piedāvājumā.

Šeit ir pilns saraksts ar 0% APR bilances pārskaitījumu kartēm.

Bilances pārveduma apspriešana:

Vai izmantojat 0% APR atlikumu pārsūtīšanas kredītkarti vai līdzīgu stratēģiju, lai uzbruktu kredītkaršu parādam? Pastāstiet mums par savu stratēģiju.

Komentāri Par Vietnē: